Foto-inspiracje – grupa superwizyjna dla fotografoterapeutów

Foto-inspiracje – grupa superwizyjna dla fotografoterapeutów

Jeśli prowadzisz warsztaty, coachingi, projekty, sesje terapeutyczne i wykorzystujesz w tej pracy fotografię to mam dla Ciebie zaproszenie 🙂

Dołącz do regularnej grupy osób korzystających lub zamierzających korzystać z fotografii w swojej praktyce rozwojowej bądź terapeutycznej.  Z chęcią porozmawiam z Tobą przed decyzją o Twoich potrzebach, obszarach, w których stosujesz fotografię, po to, żeby sprawdzić czy mogę być pomocna i też żeby przygotować tematykę naszych spotkań.

Spotkania będą odbywały się raz w miesiącu, od września do czerwca w środy o godzinie 18.00 i potrwają 3 godziny. (z 15 minutową przerwą). Będą odbywały się on-line.

Terminy:

Grupa 1

w 2023 roku: 20.09, 18.10, 22.11, 13.12,

w 2024 roku: 17.01, 21.02, 20.03, 17.04, 22.05,19.06.

Grupa 2

w roku 2023: 27.09, 25.10, 29.11, 20.12,

w roku 2024: 24.01, 28.02, 27.03, 24.04, 29.05, 26.06

Stworzymy zamkniętą grupę, więc deklaracja udziału zobowiązuje do uczestnictwa w całości spotkań. Grupa będzie kameralna 6-10 osób.

Przebieg spotkania FOTO – inspiracje:

Część pierwsza: inspiracyjna – modele, teorie, projekty, które mogą przydać się w tworzeniu pomysłów do swojej praktyki. Zaproszenie do wzajemnej wymiany pomysłów i czerpania inspiracji.

Część druga: superwizyjna – na każdym spotkaniu będzie okazja do przedstawienia swojego doświadczenia i omówienia go z wielu perspektyw. Będzie też możliwość uzyskania informacji zwrotnych. Ta część spotkania bazuje na osobistej decyzji i jest objęta zasadą poufności i poszanowania autorstwa.

Pierwsze spotkanie będzie okazją do poznania się i popracujemy nad metodyką tworzenia Waszych projektów fotografoterapeutycznych. Kolejne spotkania będą dotyczyły obszarów, w których pracujecie i będą realizacją zgłoszonych przez Was potrzeb i tematów.

Bardzo chciałabym stworzyć przestrzeń życzliwości, wymiany, inspiracji, może współdziałania, po to, żeby nasze projekty zmieniały świat na lepsze. Fotografia ma tę moc 🙂

Cena:

całość – 1500 zł. Możliwa płatność w 3 ratach (terminy ustalimy indywidualnie).

Organizując tę grupę chcę dać Ci znać jakie osobiście mam doświadczenie w tej pracy, bo być może będzie to dla Ciebie istotne w podejmowaniu decyzji o udziale. W 2006 roku zaczęłam swoją drogę z fotografią w psychologii, współtworząc z Gosią Mrozek “Fotologię” (słowotwórstwo  fotografia + psychologia = fotologia). I nie ukrywam, że ta droga to miłość 🙂 Najczęściej stosuję fotografię w treningach związanych z rozwijaniem uważności, prowadzę indywidualne i grupowe uważne spacery fotograficzne, które nazywam “Spacerami poruszonymi”, projektuję i prowadzę tematyczne projekty fotograficzne o tematyce psychologicznej np. “Czując fotografując” “#fotografuj_życie”, w swojej pracy często korzystam z gotowych narzędzi opartych na fotografii (Points Of You), uczę podczas warsztatów i studiów podyplomowych jak stosować fotografię i fotografowanie podczas terapii, coachingu, rozwoju. Zapraszam moich Klientów do fotografowania tematów z ich życia: depresja, poczucie własnej wartości, emocje, dobrostan, żałoba, potrzeby, wizja życia, które chcę żyć, granice, wgląd i rozwijanie samoświadomości, rodzinne przekazy, zasoby, kreatywność i twórczość, odwaga, wrażliwość, szukanie odpowiedzi na rozterki, pytania.

Zgłoszenia:

joanna.szeluga@gmail.com

tel 502 620 541.

Zapraszam, daj znać jeśli masz pytania.